Współpraca

Współpraca biznesowa

Jesteś biznesmenem, przedsiębiorcą, a może pracujesz w instytucji państwowej i chcesz zrobić film. Ach film… To takie szerokie dziś pojęcie. W końcu są filmy małe i duże. Traktujmy wszystkie filmy z szacunkiem i wspólnie zobaczmy, czego potrzebujesz i w czym Ja mogę Ci pomóc! Mam za sobą lata doświadczeń pracy nad filmami reklamowymi do Internetu, czy telewizji.

Jesteś marketingowcem, który potrzebuje zwizualizować swoje idee do postaci video lub animacji, która trafi na kanały social mediów? W końcu internetowa komunikacja wymaga nie tylko pomysłu, ale i estetycznej (multimedialnej) formy. Ruchome obrazki najlepiej dziś docierają do odbiorcy i warto je pokazywać na Fanpage, Instagramie, TikToku i oczywiście Youtubie! Wiem coś o tym. Sam buduję swoją pozycję w mediach społecznościowych.

Szymon Kołodziejczyk Język Filmu

Pragniesz wiedzy lub pragniesz dać wiedzę swoim pracownikom, czy słuchaczom i poszukujesz na rynku odpowiednich kompetencji? Po ponad 10 latach szkolenia studentów, pracowników mogę powiedzieć, że potrafię to robić! Do dziś mam dobry kontakt z moimi podopiecznymi, co przekonuje mnie, że warto dzielić się wiedzą z sercem. Z mojego doświadczenia skorzystały wyższe uczelnie, TVP, firmy, a także osoby prywatne chcące zaistnieć w sieci. Uczę jak nagrywać filmy do social mediów i jak przygotować sprzęt i miejsce do cyklicznych nagrań.

Szymon Kołodziejczyk Język Filmu

Na Twoim wydarzeniu powinni być ludzie, którzy zarażają swoją energią zdobytą przez osiąganie swoich celów. Ja mam ich wiele. Wiele za mną i wiele przede mną. Czy warto stanąć przed Twoją publicznością i podzielić się z nią tym, co osiągnąłem? Nie dowiemy się tego, jeśli nie spróbujemy. A to, co warto, to warto próbować i dzielić się z innymi!