Współpraca

Współpraca biznesowa

Jesteś biznesmenem, przedsiębiorcą, a może pracujesz w instytucji państwowej i chcesz zrobić film. Ach film… To takie szerokie dziś pojęcie. W końcu są filmy małe i duże. Traktujmy wszystkie filmy z szacunkiem i wspólnie zobaczmy, co potrzebujesz i w czym ja mogę Ci pomóc!

Jesteś marketingowcem, który potrzebuje zwizualizować swoje idee do postaci, która trafi na kanały Social Media? W końcu internetowa komunikacja wymaga nie tylko pomysłu, ale i estetycznej formy. Może animacja, może video, a najlepiej dziś dociera do odbiorcy jedno i drugie! Wiem coś o tym. Sam buduję swoją pozycję w Mediach Społecznościowych.

Szymon Kołodziejczyk Język Filmu

Pragniesz wiedzy lub pragniesz dać wiedzę swoim pracownikom, czy słuchaczom i poszukujesz na rynku odpowiednich kompetencji. Czy szkolić jest łatwo? Po ponad 10 latach szkolenia studentów, pracowników mogę powiedzieć, że potrafię to robić! Do dziś mam dobry kontakt z moimi podopiecznymi, co przekonuje mnie, że warto dzielić się wiedzą z sercem.

Szymon Kołodziejczyk Język Filmu

Na Twoim wydarzeniu powinni być ludzie, którzy zarażają swoją energią zdobytą przez osiąganie swoich celów. Ja mam ich wiele. Wiele za mną i wiele przede mną. Czy warto stanąć przed Twoją publicznością i podzielić się z nią tym, co osiągnąłem? Nie dowiemy się tego, jeśli nie spróbujemy. A to, co warto, to warto próbować!