Skip to content

Język Filmu Szkolenia

SZKOLENIA

Mam około 15 lat doświadczenia w nauczaniu studentów i osób prywatnych. Dawałem szkolenia firmowe skierowane do pracowników firm i instytucji. Układam scenariusze szkoleń pod danego klienta. Może to być seria spotkań lub skondensowane szkolenie 1, 2, 3-dniowe. Szkolenia są praktyczne, ale poparte najważniejszą wiedzą teoretyczną. Wychodzę z założenia, że po moim szkoleniu człowiek ma wiedzieć, jak używać sprzętu, oprogramowania lub jak nagrywać poprawnie filmy. Do dziś mam dobry kontakt z moimi podopiecznymi, co przekonuje mnie, że warto dzielić się wiedzą. Z mojego doświadczenia skorzystały wyższe uczelnie, TVP, firmy, reżyserzy/operatorzy a także osoby prywatne chcące zaistnieć w sieci, np. na Youtubie.

 

Dla kogo?

Szkolenia dla pracowników firm, zespołów marketingu, szkolenia dla uczniów i studentów, szkolenia dla osób prywatnych, Youtuberów lub osób zaczynających z filmami na Social Mediach. Tematy moich szkoleń to: produkcja filmów reklamowych, wideo w marketingu, youtubing, filmy dla Social Mediów, autoprezentacja przed kamerą, praca z mikrofonem.

 

Co zyskujesz?

Przekazuję najważniejszą obecnie wiedzę praktyczną. Nie zajmuję się historią i sprawami, które są dziś nieaktualne. Mówię ludziom jakie są kierunki twórcze, nie nakazuję robienia filmów tylko w jeden sposób. Mówię jakie są zalety i wady każdego z nich. Pomagam dobrać najbardziej optymalny na rynku sprzęt (kamera, dźwięk, komputer) pod budżet danej osoby/firmy, a także szkolę z jego obsługi. Pomagam stworzyć stałe miejsce nagrywania wideo dla Social Mediów (małe studio lub umowne studio). Posiadam własny sprzęt, na którym szkolę lub dostosowuję szkolenie pod sprzęt klienta. Po szkoleniu dostarczam niezbędne materiały i podsumowanie szkolenia. Pomagam początkującym Youtuberom, a także większym Youtuberom, którzy chcą przejść na wyższy poziom swojej twórczości. Wystawiam certyfikaty.

Aktualności w moim życiu
Ciekawostki filmowe

Skróty materiałów
Piszę o filmach

Dyskutujemy o filmach
Materiały główne