Szymon

Szymon Kołodziejczyk

Filmowiec. Twórca kilkudziesięciu wideoklipów, w tym największej polskiej produkcji zbiorowej z udziałem 40 artystów (2011) oraz dla finalistów Must Be The Music i Mam Talent. Uczestniczył w planach takich filmów, jak: Wojna polsko-ruska (reż. Xawery Żuławski), Pełną Parą (reż. Leszek Wosiewicz). Podczas studiów zrealizował trzy filmy niezależne, w tym dwa fabularne, o mówiła prasa, radio i telewizja. Jest także autorem dwóch filmów animowanych dla Muzeum Gdańska, które wykonał jako jeden z kilku artystów w Polsce zaproszonych do współpracy. Od ponad 10 lat prowadzi własną firmę świadcząc usługi realizacji filmów i animacji dla klientów biznesowych. Obecnie specjalista od filmów internetowych i mniejszych reklam telewizyjnych. Jego prace emitowane były na łamach TVP, Polsat czy Canal+, a także portalach Interia, Wirtualna Polska, Onet.

Szkoleniowiec. Ponad 10 lat prowadził zajęcia na uczelni wyższej przekazując wiedzę praktyczną z dziedziny, którą uprawia zawodowo, czyli tworzenie filmów i animacji. Przeprowadził wiele szkoleń, w tym dla Telewizji Polskiej. Jest autorem kilku publikacji naukowych, uczestniczył w wielu konferencjach. Prowadzi szkolenia z zakresu operowania kamerą, tworzenia filmów do Social Mediów, Youtubingu.

Ekspert w dziedzinie Social Media. Wdraża marki na rynek Social Mediów pomagając im w realizacji vlogów. Współpracuje z kilkoma markami przy tworzeniu filmów na Fanpage i Youtube. Dobiera konkretne rozwiązania pod potrzeby klienta, aby ten mógł prowadzić swój kanał wideo. Youtuber prowadzący własny kanał filmowy: youtube.com/JezykFilmu.