Skip to content

Język Filmu Produkcja

ROBIĘ FILMY

Od ponad 15 lat zajmuję się produkcją filmów. Tworzę filmy i animacje do Internetu i Social Media. Moje praca trafiały na Youtube, Instagram, TikTok, LinkedIn, a poza Social Media przygotowywałem filmy reklamowe do telewizji (TVN, Polsat, Canal+), a także filmy dokumentalne. Zajmuję się całym procesem produkcyjnym, od przygotowania koncepcji, po nagranie, montaż i koloryzację.

 

Dla kogo?

Moja oferta tworzenia filmów skierowana jest do instytucji i firm, które mają potrzebę reklamować się w Internecie, w tym Social Mediach. Z moich umiejętności skorzystają działy marketingu, które potrzebuję multimedialnych treści (wideo i animacja) do postów Social Media. Pomagam firmom stawiać vlogi i inne filmy Youtube. Znam cały proces produkcji filmu, dzięki czemu nie ponosisz dużych kosztów obsługi wielu osób.

 

Co zyskujesz?

Robię filmy głównie do Internetu. Tworzę wideo i animację do postów Social Media. Robię filmy reklamowe, szkoleniowe, a także krótkie reportaże z wydarzeń o charakterze teledysku (dynamiczny montaż). Robię filmy animowane typu Motion Design, czyli animowane filmy instruktażowe. Wykonuję też filmy, które trafiają do telewizji lub na duże pokazy – filmy reklamowe, dokumentalne.

Aktualności w moim życiu
Ciekawostki filmowe

Skróty materiałów
Piszę o filmach

Dyskutujemy o filmach
Materiały główne