Skip to content

Szymon Kołodziejczyk

Filmowiec. Tworzy filmy i animacje dla wielu marek głównie na kanały Social Media, czasem do telewizji. Wykładowca i szkoleniowiec od ponad 10 lat. Uczy studentów, pracowników firm i Youtuberów jak dobrać sprzęt i tworzyć wideo. Prywatnie miłośnik kina. W swojej kolekcji płyt ma więcej filmów niż Netflix w ofercie.

4 komentarze

 1. Elvis
  18 kwietnia 2021 @ 16:54

  A gdyby tak kolejna część zaczęłaby się dokładnie w momencie, kiedy skończyła się druga.

  Odpowiedz

  • Anonim
   19 kwietnia 2021 @ 19:32

   Pomysł dobry, bo są sequele, które tak postępują i dają radę. Jednak jeśli tak miałoby być z Terminatorem to Terminator 3 musiałby dziać się w latach 90. Czyli oglądalibyśmy historię – komputery z Win95, stare samochody, brak smartfonów, itd… Nie przeszłoby dziś raczej.

   Odpowiedz

 2. Anonim
  18 kwietnia 2021 @ 17:36

  Bardzo rzetelny artykuł. Mogłem znów powspominać czasy pierwszego Terminatora.
  Dziękuję za rozwinięcie wątku o komiksach. Teraz też poszukam w tych rejonach.
  Czekam na kolejne artykuły ze Świata Filmu

  pozdrawiam
  Marek Frankowski

  Odpowiedz

 3. Emil
  9 kwietnia 2022 @ 20:29

  Animowany Terminator od Netflix. Czekacie na ten serial? Moim zdaniem nic lepszego marce Terminatora nie mogło się przytrafić. Po tym, jak film Terminator: Mroczne przeznaczenie nie stał się kasowym sukcesem, choć sam film był najlepszym filmem po drugiej części, można było się spodziewać, że producenci nie wyłożą dużych pieniądze na następną część. Można było liczyć co najwyżej, że spróbują nakręcić serial Terminator lub niskobudżetowy film i liczyć na to, że spodoba się widzom. Tymczasem zapadła decyzja o nakręceniu serialu animowanego Terminator. Twórcy tego serialu mają naprawdę sporo możliwości. Mogą pokazać historie z komiksów i książek o Terminatorze, pokazać wydarzenia, na które nie było czasu w filmie. Filmy Bunt maszyn, Ocalenie, Genisys i serial Kroniki Sary Connor uważam za słabe, ale miały one swoich fanów i fajnie by było, gdyby poświęcili jeden lub dwa odcinki na kontynuację i zakończenie do każdej z tych produkcji. Podobno każdy z tych wymienionych filmów i serialu miał scenariusz na kontynuację. Fajnie byłoby też zobaczyć w anime kontynuację Mrocznego przeznaczenia. Twórcy mogą też wykorzystać postacie z gry Terminator: Resistance, a także przedstawić nowe postacie i historię. Fajnie będzie też zobaczyć historię ze starymi postaciami. Tylko szkoda, że nie ma w tym projekcie Szymona Kołodziejczyka. Fajnie by było, gdyby reżyserzy po jednym z każdego kraju na świecie dostali możliwość nakręcenia jednego odcinka o tym, jak konflikt ludzi z maszynami wyglądał w ich kraju. W Polsce reżyserię powinien dostać największy fan Terminatora Szymon Kołodziejczyk.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aktualności w moim życiu
Ciekawostki filmowe

Skróty materiałów
Piszę o filmach

Dyskutujemy o filmach
Materiały główne