Skip to content

FAQ

 1. W JAKI SPOSÓB OTRZYMAM ZAKUPIONE PLIKI?
  Otrzymasz e-mail z linkiem umożliwiającym pobranie plików. Pamiętaj, że przy zakupie i logowaniu musisz użyć swojego prawdziwego adresu e-mail i upewnić się, że nie ma literówek, dzięki czemu otrzymasz produkt, a jego Licencja będzie przypisana tobie. 
 1. JAKA JEST POLITYKA ZWROTÓW?
  Ze względu na charakter produktów stockowych Sklepu Język Filmu (pliki cyfrowe do pobrania) nie można dokonać ich zwrotu.
 1. Z JAKIM OPROGRAMOWANIEM SĄ KOMPATYBILNE PRODUKTY STOCKOWE?
  Przy każdym produkcie jest opis, z jakim programem będzie on działał (np. Adobe After Effects). Ale zauważ, że pliki w standardowym formacie, jak MP4, PNG będą działać na wielu programach do edycji video i streamingu, które nie będą wymienione na stronie.
 1. CZY MOGĘ UŻYWAĆ PRODUKTÓW DO EDYCJI ZDJĘĆ I DRUKU?
  Tak. Z materiałów video Sklepu Język Filmu możesz wyciąć stop-klatkę i edytować ją w programie do edycji zdjęć i obrazów (np. Adobe Photoshop, Adobe Illustrator). Swoją pracę twórczą możesz wydrukować na produktach własnych i komercyjnych.
 1. CZY PLIKAMI, KTÓRE SĄ UDOSTĘPNIONE W SKLEPIE ZA DARMO MOGĘ SIĘ DZIELIĆ?
  Nie. Nawet darmowy produkt podlega Licencji, a to oznacza, że nie można przekazywać produktu drugiemu podmiotowi. Możesz polecić dany produkt wysyłając link Sklepu Język Filmu.
Aktualności w moim życiu
Ciekawostki filmowe

Skróty materiałów
Piszę o filmach

Dyskutujemy o filmach
Materiały główne